Напередодні нового року у Ковелі ярмаркували

29 грудня у Ковелі відбувся новорічний ярмарок. Напередодні свят мешканці міста мали можливість придбати за вигідними цінами необхідне до святкового столу - м’ясо, ковбаси, овочі, фрукти, рибні і м’ясні вироби, солодощі, іншу продукцію місцевих переробних підприємств. Повідомляють на офіційних сайтах Ковельської міської ради та Ковельської райдержадміністрації.

Ярмарок відбувся за участю виробників сільськогосподарської продукції з особистих селянських та фермерських господарств, виробників продовольчих товарів Ковельщини та Волині, оптово-роздрібних торгових закладів.

Участь у ярмарку взяли колективи сільськогосподарських, переробних підприємств, особисті селянські, фермерські, індивідуальні господарства, садівники і городники Турійського, Старовижівського, Ковельського районів. Свіже м'ясо, молочні вироби реалізували фермерське господарство «Темп» с Уховець, одноосібники сіл Городище, Грушівка, Любитів, Кухари, Дубова, підприємець с. Зелена, городину одноосібники сіл Гредьки, Городище, Старі Кошари та ряд інших.

У продажу були представлені овочі та фрукти, плодоовочева консервація, м’ясні та ковбасні вироби, рибні делікатеси, птиця, сири, соління, мед, кондитерські та хлібобулочні вироби, а також ялинки та сувеніри.

Усі, хто завітав на ярмарок, могли придбати продукцію безпосередньо від виробників за помірними цінами.

Людно було біля прилавків. Ковельчани робили покупки, давали рекомендації знайомим щодо вибору продуктів, вітали один одного з прийдешнім Новим роком. Приємно було спостерігати, що торби городян наповнювалися різноманітним крамом.


#Ярмарок

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

29 грудня у Ковелі - новорічний ярмарок

29 грудня у Ковелі - новорічний ярмарок
Торгуватимуть м'ясною та молочною продукцією, медом, солодощами та іншими харчами до святкового столу. На час проведення ярмарку буде обмежений рух транспорту на вул. Незалежності.