1. Головна
  2. Новини
  3. Для ковельської дітвори влаштували цікаві розваги біля ялинки

Для ковельської дітвори влаштували цікаві розваги біля ялинки

Аби ковельські школярі весело провели зимові канікули, у перші дні нового року біля ялинки для них влаштували розваги. Про це пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Вчора, 2 січня, погода видалась не зовсім гарною, а тому юних ковельчан н запросили в Палац учнівської молоді імені Івана Франка.

Забави були надзвичайно веселими, сучасними і повчальними. У гості до дітвори приходили персонажі із мультфільмів, які вони дуже полюбляють дивитися нині: Лялька Лол, Свинка Пеппа, Міньйони, Вольтерек, Монстр Інтернет, а також Хоттабич, суперсучасні Баба Яга, Снігуронька та Дід Мороз.

Усі з цікавістю слухали розповідь про шкідливість інтернету та гаджетів, весело танцювали, грали ігри з героями, допомагали справитися з каверзами і чарами Баби Яги та розповідали вірші Дідусеві Морозу.

Не тільки діти, але і дорослі отримали гарний настрій та багато позитивних емоцій. Сценарій свята підготувала культорганізатор Палацу учнівської молоді імені Івана Франка Богослава Петречук, а втілили його в життя вихованці гуртка «Старшокласник», керівник Тетяна Середюк.

Сьогодні, 3 січня, працівники народного дому «Просвіта” прийняли естафету і біля головної ялинки міста провели новорічний захід «Зимовий колорит».

У програмі взяли участь діти різних вікових категорій. Із захопленням вони розважались у різноманітних рухливих іграх, хороводах, запальних танцях. Цікавими були інтелектуальні конкурси на перевірку уважності та ерудиції. Кожна дитина мала змогу розповісти Дідусю Морозу та Снігуроньці вірш та отримати подарунок.#НоворічнаЯлинка #НовийРік

Коментарі

Читайте також