Різдвяне свято для дітей з особливими потребами влаштувала у Ковелі молодь Церкви Християн Баптистів

Казковий вечір різдвяної історії для дітей з обмеженими фізичними можливостями підготувала молодь Церкви Євангельських Християн Баптистів. Про подію розповідає директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інна Третяк на своїй сторінці у Фейсбук.

Маленькі та дорослі актори неабияк старались вразити своїх глядачів. Зі сцени звучали різвяні пісні про Ісуса. Дітки з такою ніжністю їх виконували, що кожна нота звучала по-особливому трепетно. Згодом глядачі мали можливість поринути у минуле - часи народження Спасителя.

Дивовижну історію розповіли зі сцени юнаки-актори. Використавши свої театральні здібності, вони зуміли передати всю важливість цієї події. Завершилось дійство у спільній молитві, яку прочитав духовний наставник Церкви Євангельських Християн Баптистів - Бойко Віталій.

У ці хвилини "Отче Наш" звучав дуже зворушливо, хтось плакав, а хтось, затамувавши подих, тихо молився. Віталій Бойко привітав усіх присутніх з Різдвяними святами, побажав миру, здоров'я та радості, а також подякував очільникам нашого міста, за тісну співпрацю та можливість проводити такі благодійні заходи.

Згодом дітки отримали довгоочікувані подарунки. На них також чекав гарячий чай та солодке печиво, яким пригощали чарівні та усміхнені волонтерки Церкви.

Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щиро дякує своїм друзям, партнерам, Церкві Євангельських Християн Баптистів за щедрість, підтримку та допомогу.


#Різдво #Дозвілля #Благодійність

КовельРost вітає з Різвом Христовим католицьку громаду міста та представників протестантських конфесій Ковеля

КовельРost вітає з Різвом Христовим католицьку громаду міста та представників протестантських конфесій Ковеля
Нехай щиросердна молитва допоможе подолати незгоди, пробачити образи, принесе довгоочікуваний мир в Україну та злагоду у родини.

Програма новорічно-різдвяних свят у Ковелі

Програма новорічно-різдвяних свят у Ковелі
Розважальні та спортивні заходи для дітей і дорослих відбуватимуться в місті впродовж грудня 2018 року та січня 2019 року.

Які заходи чекають на ковельчан з нагоди зимових свят?

Які заходи чекають на ковельчан з нагоди зимових свят?
У Ковелі відбулось засідання оргкомітету. Йшлося про відзначення Дня святого Миколая, Нового року та Різдва Христового.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: