Різдвяне свято для дітей з особливими потребами влаштувала у Ковелі молодь Церкви Християн Баптистів

Казковий вечір різдвяної історії для дітей з обмеженими фізичними можливостями підготувала молодь Церкви Євангельських Християн Баптистів. Про подію розповідає директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інна Третяк на своїй сторінці у Фейсбук.

Маленькі та дорослі актори неабияк старались вразити своїх глядачів. Зі сцени звучали різвяні пісні про Ісуса. Дітки з такою ніжністю їх виконували, що кожна нота звучала по-особливому трепетно. Згодом глядачі мали можливість поринути у минуле - часи народження Спасителя.

Дивовижну історію розповіли зі сцени юнаки-актори. Використавши свої театральні здібності, вони зуміли передати всю важливість цієї події. Завершилось дійство у спільній молитві, яку прочитав духовний наставник Церкви Євангельських Християн Баптистів - Бойко Віталій.

У ці хвилини "Отче Наш" звучав дуже зворушливо, хтось плакав, а хтось, затамувавши подих, тихо молився. Віталій Бойко привітав усіх присутніх з Різдвяними святами, побажав миру, здоров'я та радості, а також подякував очільникам нашого міста, за тісну співпрацю та можливість проводити такі благодійні заходи.

Згодом дітки отримали довгоочікувані подарунки. На них також чекав гарячий чай та солодке печиво, яким пригощали чарівні та усміхнені волонтерки Церкви.

Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щиро дякує своїм друзям, партнерам, Церкві Євангельських Християн Баптистів за щедрість, підтримку та допомогу.


#Різдво #Дозвілля #Благодійність

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також