Напередодні святкових богослужінь рятувальники разом із працівниками поліції перевірили безпеку храмів у Ковелі

4 січня на Волині тривають профілактичні заходи щодо запобігання виникненню пожеж у культових релігійних закладах під час святкових богослужінь.

Чимало церковних споруд Волині є старовинними, зведеними з дерева й належать до історико-архітектурних пам’яток. Оскільки у Святвечір та під час Різдва у храмах зазвичай використовується значна кількість свічок, що у сукупності із великим напливом прихожан становить підвищену небезпеку, тож питання протипожежної безпеки, а також забезпечення громадського порядку перебуває на особливому контролі Служби порятунку Волині та правоохоронців.

У Ковелі до проведення профілактично-роз’яснювальної роботи із настоятелями Благовіщенського собору та Введенського храму, окрім рятувальників, долучилися співробітники поліції. Учасники рейдової групи нагадали основні вимоги пожежної безпеки, провели інструктажі щодо дій у разі виникнення пожежі чи інших надзвичайних подій, вручили листівки та пам’ятки. Також співробітники ДСНС оглянули первинні засоби пожежогасіння, з’ясували, чи справна і надійна електромережа й пожежна сигналізація та чи не захаращені шляхи евакуації.

У одному з найбільших храмів міста Рожища – Михайлівському – рятувальними також вивчили стан протипожежної безпеки та надали рекомендації священнослужителям щодо виконання вимог пожежної безпеки під час велелюдних богослужінь.#Рятувальники #Різдво

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також