Народний депутат назвав лікарню у Ковелі найкращою в Україні

Днями у Ковелі побував народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Олег Березюк.

У рамках візиту відбулась зустріч народного обранця з міським головою Олегом Кіндером, депутатами міської ради, головним лікарем Ковельського МТМО Олегом Самчуком та колективом лікарні.

Вони пройшлися відділеннями, ознайомилися з новаціями, які були впроваджені останніми роками, оглянули медичне обладнання, придбане за кошти міського та державного бюджетів, Світового банку.

Як зауважив депутат, він позитивно вражений побаченим у медзакладі і вважає лікарню у м. Ковелі найкращою в Україні. А він, як лікар і депутат Верховної Ради, відвідав їх більше сотні.

Йдеться про умови, забезпечення сучасним обладнанням, організацію роботи. Олег Березюк навіть порівняв ковельський медзаклад зі швейцарською клінікою за якістю надання послуг.

Під час зустрічі було відзначено, що таких позитивних змін у закладах охорони здоров'я міста вдалося досягти завдяки злагодженій роботі та співпраці міської влади, керівництва МТМО та народного депутата Стапана Івахіва.

Поспілкувався Олег Березюк і з колективом Ковельського МТМО. Йшлося про політичну та економічну ситуацію в країні, реформування галузі охорони здоров’я на місцях.

Крім того, Олег Березюк відвідав ТОВ «Волинь-Кальвіс», яке виготовляє котли для опалення, зустрівся трудовим колективом підприємства та його керівником - Анатолієм Понікарчуком.


#КовельськеМТМО #ОлегКіндер #ОлегСамчук

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Сімейні лікарі м. Ковеля отримали три нові автівки

Сімейні лікарі м. Ковеля отримали три нові автівки
Ключі від Peugeot-301 голова облдержадміністрації вручив головному лікарю Ковельського МТМО Олегу Самчуку. Загалом легковики отримали 18 центрів первинної медико-санітарної допомоги Волині.