Напередодні Різдва Христового у кафе «Маестро» відбулося хвилююче дійство - вистава "Святвечір на Поліссі". Пише офіційний сайт Ковельської міськради.

Виставу підготували члени організації “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії”. Режисером-постановником став громадський активіст Володимир Кравчук.

Згідно прадідівських традицій на святковий стіл поклали пахуче сіно, яке зверху застелили полотняною, бабусиною скатертиною. Не обійшлося й без 12 страв: кутя з маком, колядник, голубці з пшоном, гречка, горох, борщ з сушеними грибами, печена капуста, смажені гриби, вареники, оселедець, пироги з квасолею, узвар.
Вистава видалася на славу завдяки самодіяльним акторам: господар — Борис Паталій, господиня — Світлана Ринковська, син Олег — Олег Гелетуха, дочка Богданка — Богдана Паталій, дочка Софійка — Софія Шевчук, син Вадим — Вадим Сахарук, дід — Володимир Лисюк, баба — Олена Лисюк, ведуча - Ольга Яренчук.

У залі, переповненому глядачами, було комфортно і затишно. Тут панувала атмосфера позитиву й радості. На завершення усі разом виконали колядку.

Громадська організація “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії” дякує за допомогу в проведенні заходу голові Ковельської міськрайонної громадської організації «Союз Українок» Олені Місюрі.


Ольга Яренчук, прес-секретар
Громадської організації
«Асоціація осіб з інвалідністю
«Добродія в дії»