Індустріальний парк «Ковель» сприятиме більшому розвитку міста, - переконаний голова Волинської ОДА

Засідання Ради регіонального розвитку у Ковелі – одне з останніх в області. Воно відбулося 9 січня 2019 року.

Голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко привітав містян з різдвяними святами, відзначив важливість релігійної події – надання Томосу Православній церкві України, а також зауважив те, що бачить розвиток Ковеля – як потужного логістичного, промислового міста.

— На Волині не вистачає логістичного центру. Індустріальний парк «Ковель», який ми розробляємо – те, чого не вистачає місту для ще більшого розвитку. Він може коштувати вісімсот мільйонів євро, але в той же час, він того вартуватиме. Волинь – серед лідерів виробників агропромислового розвитку. Ми потребуємо пункт, де можна зберігати готову продукцію. Це і холодильники, і перевантажувальні станції для того, щоб максимально зменшувати терміни доставки нашої продукції до європейський партнерів. І це лише один з напрямів. У Ковеля є більше можливостей, навіть ніж у Луцька – адже в обласному центрі обмежена кількість територій. Луцька влада не спрацювала – і їх «притиснули» навколишні ОТГ, а в Ковеля ще є можливість об’єднатися з селами, - зауважив керівник найвищої виконавчої влади в області.

Погодився з думкою про перспективу децентралізації і міський голова Ковеля – Олег Кіндер. Він повідомив, що вже має деякі напрацювання щодо об’єднання з навколишніми селами.

— Можливість сьогодні розвивати місто є завдяки децентралізації, зокрема фінансовій. Те, що ми сьогодні отримали після реформування, завдяки роботі виконавчої та законодавчої гілок влади міста Ковеля, це втілення фінансової децентралізації. Повірте, я не агітую, бо я з іншої політичної сили. У нас є інша партія – партія ковельчан. І всі ми повинні працювати на розвиток міста, - зауважив Олег Кіндер.

Джерело - офіційний сайт Волинської ОДА

#ІндустріальнийПаркКовель #Проекти #ОлегКіндер #ОлександрСавченко

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Індустріальний парк «Ковель» презентуватимуть у Китаї

Індустріальний парк «Ковель» презентуватимуть у Китаї
Участь у міжнародній виставці візьме делегація з України на чолі з Першим віце-прем'єр-міністром України Степаном Кубівим. У її складі буде також і голова Ковельської райдержадміністрації Віктор Козак.

«Волинь-Інвест 2018»: бізнесмени з Ірану зацікавилися Ковельським індустріальним парком

«Волинь-Інвест 2018»: бізнесмени з Ірану зацікавилися Ковельським індустріальним парком
"Волинь - одна з тих областей, де немає рейдерських захоплень", - сказав голова Волинської ОДА Олександр Савченко та пообіцяв всебічну підтримку потенційним інвесторам.