Питання забезпечення житлом учасників АТО, членів їх сімей розглядала спеціальна комісія

Звернення 11 громадян розглянула впродовж 2018 року спеціальна комісія, створена на виконання державної програми щодо забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

А саме: чотирьох осіб з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи з числа учасників АТО, двох членів сімей загиблих військовослужбовців з числа учасників АТО, чотирьох осіб з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи, які брали участь у бойових діях на території інших держав, однієї внутрішньо переміщеної особи з числа учасників АТО.

Грошова компенсація на придбання житла виділена семи громадянам. Двом - відмовлено у зв’язку з відсутністю права на її отримання. Для двох осіб з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи з числа учасників АТО подано потребу департаменту соціального захисту населення Волинської ОДА щодо виплати у нинішньому році.

Станом на 1 січня 2019 року придбали житло семеро осіб, серед них - двоє, яким призначено грошову компенсацію у 2017 році.

Громадяни, які не купили помешкання, мають право використати кошти впродовж 12 місяців з дня їх отримання на свої спецрахунки в АТ «Ощадбанк».Софія Сагаль, начальник
управління соціального захисту населення#СоціальнийЗахист #ДопомогаАТО

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Молода мама, народивши сина у Ковельському пологовому будинку, відмовилась від нього. Але за кілька днів передумала

Молода мама, народивши сина у Ковельському пологовому будинку, відмовилась від нього. Але за кілька днів передумала
Після пологів 31-річна жителька одного з сіл району написала відповідну заяву. Медики зареєстрували народження покинутої дитини, вказавши відомості про обох батьків.