Ковельський історичний музей кличе ковельчан приєднатися до міжнародного флешмобу музейних селфі

Триває міжнародний флешмоб музейних селфі. Ковельський історичний музей кличе ковельчан приєднатися до цікавої акції: прийти та сфотографуватися на фоні експонатів чи приміщення музею, а потім опублікувати світлини у соцмережах: Facebook чи Instagram.

В Україні цьогоріч акція пройде вже вп'яте. У 2016-му році до Міжнародного дня музейного селфі долучалось близько 50 музеїв, у 2017-му - понад 60, у 2018-му - 65.

Акція була започаткована європейським проектом Culture Themes у 2014 році. Щороку вона знаходить все більше шанувальників.

Як повідомила головний зберігач фондів Ковельського історичного музею Мирослава Мороз, були сьогодні відвідувачі й у Ковельському музеї, які виявили бажання зробити фото. Тут є чимало цікавих експонатів, які мають історичну цінність для нашого міста і неодмінно стануть чудовим фоном для ваших селфі на довгу згадку.

Приєднуйтесь! Історичний музей у Ковелі працює щодня з 10.00 до 18.00 без обідньої перерви. Вихідні: субота і понеділок.


#Музей #ІсторіяКовеля


Світлини публікувати з хештегом #MuseumSelfie

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

18 травня - Міжнародний день музеїв. Які музеї є у Ковелі?

18 травня - Міжнародний день музеїв.  Які музеї є у Ковелі?
Сьогодні в нашому місті діють історичний музей, музей бойової і трудової слави локомотивного депо, музей історії розвитку Ковельського вузла зв’язку, музей історії медицини, музей-спілка ветеранів Афганістану.