1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанка, яка намагалася підкупити прокурора, постане перед судом

Ковельчанка, яка намагалася підкупити прокурора, постане перед судом

Прокуратурою Волинської області затверджено і скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про надання 59-річною мешканкою Ковеля неправомірної вигоди прокурору Ковельської місцевої прокуратури. Повідомляє прес-служба прокуратури області.

Нагадаємо, зловмисницю було затримано 08 листопада 2018 року під час надання 15 тис. грн. процесуальному прокурору за вирішення питання про перекваліфікацію вчиненого її родичем злочину на менш тяжкий.

Про зроблену за кілька днів до того пропозицію надання неправомірної вигоди прокурор повідомив керівництво, відтак завдяки його принциповості правопорушницю було викрито і затримано в момент вчинення злочину.

Жінку, яка щиро розкаялася у скоєному, обвинувачують у наданні неправомірної вигоди особі, що займає відповідальне становище (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України ) й невдовзі вона постане перед судом.

Зауважимо, що санкція ч. 3 ст. 369 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна.


Читайте також: Затримали жінку, яка принесла хабар ковельському прокурору

#Хабар #НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також