1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі розпочали реалізацію нового освітнього проекту «Fun English»

У Ковелі розпочали реалізацію нового освітнього проекту «Fun English»

Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді разом з волонтером Корпусу Миру США Кесіді Кремтон розпочали новий освітній проект «Fun English». Він спрямований на дітей 5-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Інтерактивне заняття триває лише 45 хв., проте діти встигають дізнатися багато нового та цікавого. Діти з великим захопленням грають в ігри, ставлять мудрі запитання, пізнають дивовижний світ іноземної мови.

"Приємно, що у наших шкалах працюють чудові педагоги, справжні професіонали. Їх підтримка дуже важлива для нас, адже так легше працювати та знаходити необхідні "точки дотику" з класом, - каже директор центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інна Третяк.

Проект «Fun English» допоможе міському центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді втілити у життя більш масштабніші ідеї, які плануються вже найближчим часом.

Нагадаємо, що торік ковельська молодь мала змогу вдосконалити свої знання та практику спілкування іноземною мовою завдяки діяльності розмовного клубу «Week of English». Заняття проводила волонтер Корпусу Миру Кесіді Кремтон. Крім того, учні і студенти спілкувалися та навчалися під час тренінгів та спортивних занять з іншими волонтерами Корпусу Миру США в Україні - Беном Венґі і Річардом Романом.


#КорпусМиру #Освіта #Волонтери

Коментарі

Читайте також

В Україні найбільше представництво Корпусу миру США в світі. У Ковелі також працюють волонтери

В Україні найбільше представництво Корпусу миру США в світі. У Ковелі також працюють волонтери
Серед них - 23-річна Кесіді Кремтон з штату Каліфорнія. Ніколи раніше не бачила снігу, навіть шапки не мала! В Україні полюбила вареники та голубці. Чим волонтерка займається у Ковелі?