У Ковелі невакциновані 16 % школярів і 2 % дошкільнят

Леся Гончарова, завідувачка дитячої поліклініки ЦРЛ Ковельського МТМО каже, що за період 2018 року в Ковельському районі зафіксовано 618 випадків захворювання на кір. Із них у 498-ми таких випадках захворіли діти. Станом на 21 січня цього року зареєстровано 31 випадок захворювання. З них — 17 разів захворіли саме діти до 18 років.

Роз’яснювальна робота керівників навчальних закладів міста та вчителів з батьками зменшила кількість нещеплених учнів вдвічі.

"У цьому році вжито було обмежувальних заходів в окремих школах, де були випадки захворювання кором. І завдяки такій роботі та взаєморозумінню батьків та вчителів ми й досягли такої ситуації. Хочеться побажати, щоб батьки свідомо розуміли ситуацію і пам’ятали, що діти, які не щеплені, вони не лише самі наражаються на небезпеку, а й наражають на неї інших діток," — розповідає спеціаліст відділу Ковельського управління освіти Лідія Заславська.

Медзаклади Ковеля вакциною проти кору, паротиту та краснухи забезпечені. Лікарі закликають зробити щеплення не лише для своїх дітей, а й “щепитися” самим. Особа, яка контактувала з хворим на кір, повинна в максимально короткий термін — протягом 72-х годин, зробити щеплення проти даного захворювання. Якщо серед контактних є діти до 1-го року, щеплення дозволяється робити з десятимісячного віку. Дітки, яким виповнилося 1 рік і які мають одне щеплення, при контакті з хворим повинні зробити ще одне щеплення з метою максимального захисту від цієї хвороби.Джерело - UA: ВОЛИНЬ

#Вакцинація #Кір #КовельськеМТМО

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також