На Ковельському водосховищі рятувальники вкотре нагадали дітям і дорослим про небезпечний лід

29 січня на Ковельському водосховищі рятувальники провели черговий інформаційний рейд серед любителів зимової риболовлі. Пише сайт Управління ДСНС України у Волинській області.

Фахівці ДСНС усім, хто відважно ступає на лід, нагадали про небезпеку, що таїть у собі вкрита кригою глибока водойма, правила поведінки на льоду, а також як уникнути переохолодження організму та обмороження частин тіла.

Особливою увагою оточили підлітків, які прийшли «просто подивитися», яка риба маленька чи велика ловиться у рибалок. Дітям пояснювали правила безпеки на водоймах, вкритих кригою, та нагадали, що у минулому році саме у цей період на водосховищі через надмірну цікавість до рибалки 8-річний хлопчик пішов під лід. Йому на допомогу вчасно прийшов 15-річний підліток Максим Павлович, який і витягнув його з крижаної пастки.

Щоб не допустити подібних випадків, де через необережність громадян проломлюється хисткий, непевний лід, рятувальники залишали усім друковані яскраві листівки з правилами безпеки на льоду та порятунку.


#Рятувальники

Коментарі

Читайте також