Рибоохоронний патруль оштрафував ковельчанина за продаж 100 грамів мотиля

У період з 21 по 28 січня 2019 року працівниками Волинського рибоохоронного патруля спільно із працівниками поліції та громадськими інспекторами проведено сім рибоохоронних рейдів. В результаті яких було викрито 23 порушення природоохоронного законодавства. Зокрема, складено 19 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП, два – за ч. 4 ст. 85 КУпАП та ще два - за ст. 88-1 КУпАП.

За даний період інспектори затримали 23 порушники. Матеріали справ передано до судів. У громадян вилучено 2 од. сіткоснастевих знарядь лову та 20 кг водних біоресурсів у місцях їх збуту.

Для прикладу, 25 січня під час проведення рибоохоронного рейду на ринку в смт Любешів було виявлено факт незаконного продажу риби. Громадянка незаконно реалізовувала рибу лящ, загальною вагою 20 кг.

Того самого дня задокументовано аналогічне порушення на ринку в м. Ковель. Чоловік збував 100 грамів мотиля.

Документів, які б підтверджували законність придбання водних біоресурсів та сертифікатів якості у порушників не було. Складено адмінпротоколи за ст. 88-1 КУпАП.

З метою попередження порушень у сфері рибоохоронного законодавства працівниками Управління активно ведеться роз’яснювальна робота серед населення області.

Волинський рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись природоохоронного законодавства. У разі виявлення порушення – прохання терміново повідомляти за номерами телефонної «гарячої лінії» відомства: (067) 360-78-40 або на всеукраїнську цілодобову безкоштовну «гарячу лінію»: 0 (800) 50-52-50.#РибоохороннийПатруль #Риболовля

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

На водоймах Ковельщини виявлено 57 порушень правил природоохоронного законодавства

На водоймах Ковельщини виявлено 57 порушень правил природоохоронного законодавства
Судом накладено адмінштрафів на суму 5780 грн., стягнуто збитків (за рибу, спійману браконьєрським способом) на 6001 грн., вилучено понад сотню сіток та інших заборонених знарядь.

Оприлюднили список водойм, де на Волині заборонили ловити рибу. Серед них і Ковельське водосховище

Оприлюднили список водойм, де на Волині заборонили ловити рибу. Серед них і Ковельське водосховище
До закінчення зимового періоду заборонили промисловий, любительський і спортивний вилов риби на зимувальних ямах. Де і за яких умов дозволена риболовля, повідомляє Управління державного агентства рибного господарства.