Рибоохоронний патруль оштрафував ковельчанина за продаж 100 грамів мотиля

У період з 21 по 28 січня 2019 року працівниками Волинського рибоохоронного патруля спільно із працівниками поліції та громадськими інспекторами проведено сім рибоохоронних рейдів. В результаті яких було викрито 23 порушення природоохоронного законодавства. Зокрема, складено 19 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП, два – за ч. 4 ст. 85 КУпАП та ще два - за ст. 88-1 КУпАП.

За даний період інспектори затримали 23 порушники. Матеріали справ передано до судів. У громадян вилучено 2 од. сіткоснастевих знарядь лову та 20 кг водних біоресурсів у місцях їх збуту.

Для прикладу, 25 січня під час проведення рибоохоронного рейду на ринку в смт Любешів було виявлено факт незаконного продажу риби. Громадянка незаконно реалізовувала рибу лящ, загальною вагою 20 кг.

Того самого дня задокументовано аналогічне порушення на ринку в м. Ковель. Чоловік збував 100 грамів мотиля.

Документів, які б підтверджували законність придбання водних біоресурсів та сертифікатів якості у порушників не було. Складено адмінпротоколи за ст. 88-1 КУпАП.

З метою попередження порушень у сфері рибоохоронного законодавства працівниками Управління активно ведеться роз’яснювальна робота серед населення області.

Волинський рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись природоохоронного законодавства. У разі виявлення порушення – прохання терміново повідомляти за номерами телефонної «гарячої лінії» відомства: (067) 360-78-40 або на всеукраїнську цілодобову безкоштовну «гарячу лінію»: 0 (800) 50-52-50.#РибоохороннийПатруль #Риболовля

Читайте також

Оприлюднили список водойм, де на Волині заборонили ловити рибу. Серед них і Ковельське водосховище

Оприлюднили список водойм, де на Волині заборонили ловити рибу. Серед них і Ковельське водосховище
До закінчення зимового періоду заборонили промисловий, любительський і спортивний вилов риби на зимувальних ямах. Де і за яких умов дозволена риболовля, повідомляє Управління державного агентства рибного господарства.