На початку лютого виповнюється рік з того часу, як у Ковелі запрацювала патрульна поліція

Третього лютого виповнюється один рік з того часу, як у Ковелі запрацювала патрульна поліція. Підсумок 2018 року мовою цифр.

Керівник додає, що за рік вдалось зробити чимало, у першу чергу, патрульні завоювали довіру ковельчан, налагодили плідну співпрацю з міським відділком поліції та іншими правоохоронними органами, з представниками місцевої влади.

«Протягом року ковельські патрульні неодноразово відмовлялись від неправомірної вигоди, загалом, зафіксовано 7 випадків, з яких 5 внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань. Тобто ті люди, які хотіли підкупити поліцейських, несуть кримінальну відповідальність. Маємо 91 випадок розкриття злочинів «за гарячими слідами», щодо яких відомості внесено в ЄРДР. Зокрема, 36 розкриттів – незаконний обіг наркотичних речовин без мети збуту, 17 розкритих крадіжок, 6 випадків підроблення документів, 4 – незаконне поводження зі зброєю, 3 – затримання осіб в розшуку та інші. Ковель – порівняно безпечне місто. І якщо є виклик на 102, а їх у 2018 році було опрацьовано більше 8 тисяч, приїжджають дуже швидко», – розповідає керівник ковельських патрульних Тарас Михалко.

За 2018 рік патрульні оформили 225 протоколів за керування в стані алкогольного сп’яніння, 144 протоколи – за вчинення дорожньо-транспортних пригод. Оформили майже 12 тисяч постанов у сфері безпеки дорожнього руху, 850 протоколів – у сфері охорони публічної безпеки. Загалом, накладено стягнень на понад 8 мільйонів гривень.


#ПатрульнаПоліція

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі затримали двох хуліганів

У Ковелі затримали двох хуліганів
Один - порізав собі руку та намагався увірватись в помешкання колишньої дружини, інший - лаявся на перехожих у центрі міста.