У Ковелі побував відомий український письменник, публіцист Володимир Яворівський

Учора у районній бібліотеці відбулася зустріч з відомим українським письменником, публіцистом, лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка Володимиром Яворівським. Про подію йдеться на офіційному сайті Ковельської міської ради.

На захід завітало чимало прихильників його творчості. Серед них - секретар міської влади Віра Федосюк та заступник міського голови Ігор Прокопів.

Володимир Олександрович презентував свій новий роман про княгиню Ольгу «Вечеря з Ісусом». Затамувавши подих, усі присутні захоплено слухали уривок у виконанні автора.

Розповів він також і про свій твір, в якому йдеться про відому художницю Катерину Білокур «Автопортрет з уяви». «Вона народилася на Київщині. Не мала освіти і малювала власноруч зробленими засобами. Завдяки цьому її стиль був унікальним. Розповідають, що коли її картини побачив Пабло Пікассо, він був вражений. Я із задоволенням написав цей роман. Він перекладений на німецьку, японську і російську мову. На таких людях, як Катерина Білокур, стоїть Україна», - зауважив Володимир Іванович.

Важливо, що письменник не збирається зупинятися на досягнутому. У його планах - книга про гетьмана Івана Мазепу «Іван окаянний».

Звичайно, не обминув у своїй розмові і авторську передачу в ефірі Першого Національного радіо «20 хвилин з Володимиром Яворівським».

Дуже лаконічно і відверто він відповів на численні запитання ковельчан.

Всі бажаючі мали можливість придбати книги автора з автографом. Зустріч, яка тривала понад дві години, промайнула, як одна мить, і залишила у душі кожного з присутніх неймовірний слід. Адже спілкувались з людиною, яка мала безпосередню причетність до багатьох визначних подій у нашій державі.#Бібліотека

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також