«Ковельводоканал» планує подати питну воду у водопровідні мережі новозбудованого водогону у мікрорайоні Ковеля-ІІ

До відома мешканців вулиць Санітарної, Роксолани, Гребінки, Крилова, Північної, Зелінського, Бенделіані, Олійника, Хмельницького!

З метою запобігання погіршенню екологічної ситуації в районі другого Ковеля було виділено бюджетні кошти на будівництво водогону від вулиці Володимира Кияна до вулиць, розташованих в безпосередній близькості від Ковельської філії ветсанзаводу.

З настанням весняно-літнього потепління планується подати у водопровідні мережі цих вулиць якісну питну воду, яка відповідає ДСТУ 7525-2014 «Вимоги та методи контролювання якості» та ДержСанПіну 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Усім бажаючим підключитись до вуличної водопровідної мережі необхідно звернутись в УВКГ «Ковельводоканал» для отримання технічних умов на підключення та виготовити проектну документацію.

Отримати технічні умови ви зможете за адресою: м. Ковель, вул.Івасюка,13 , технічний відділ «Єдине вікно робіт і послуг». Дні прийому: середа, п’ятниця з 8-00 до 16-00, обідня перерва з 12-00 до 13-00 години.

Додаткова інформація надається за тел. 5-12-09.

З метою спрощення та здешевлення підключень, підготуватись до приєднання необхідно до початку заповнення водогонів. Зробити це необхідно протягом найближчих 2-х місяців.

Для отримання технічних умов необхідно надати наступні документи:


1. Письмову заяву (з найменуванням об’єкта, його адресою) підписану замовником;

2. Опитувальний лист установленої форми на водопостачання та водовідведення об’єкта, заповнений проектантом та замовником (надається проектантом);

3. Викопіювання з генплану М 1:500 та ситуаційну схему в М 1:2000 (надається ЦНП Ковельської МР);

4. Копію документа, що підтверджує право власності (або користування) замовника на об’єкт (житловий будинок);


5. Копію документа, що підтверджує право власності (або користування) замовника на земельну ділянку;

6. Копію поверхового плану (з технічного паспорта будинку).


Адміністрація УВКГ «Ковельводоканал».


#Ковельводоканал

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

На сайті підприємства «Ковельводоканал» запрацювала нова сервісна програма «Особистий кабінет»

На сайті підприємства «Ковельводоканал» запрацювала нова сервісна програма «Особистий кабінет»
Споживачі послуг водопостачання і водовідведення можуть передавати показники лічильників, оплатити послуги, отримати інформацію щодо заборгованості. Сервіс доступний цілодобово.