У Ковелі відбувся відкритий чемпіонат міста з класичних шахів

У Ковелі відбувся відкритий чемпіонат Ковеля з класичних шахів. Участь у ньому взяв 41 учасник з Ковеля, Володимира-Волинського та Старої Вижівки. Серед шахістів - діти, юнаки та дівчата, а також досвідчені спортсмени. Найменшому учаснику змагань - ковельчанину Адріану Щербі лише 9 років. Найстаршим шахістом був Олексій Клевцов. Йому - 89. Він також із Ковеля.

Серед чоловіків переможцем став кандидат у майстри спорту Олександр Новокрещенов (м. Ковель), друге місце посів першорозрядник Станіслав Бондаренко (м. Ковель), а третє - першорозрядник Микола Бранчук (м. Володимир-Волинський).

Серед жінок перше місце зайняла Вікторія Омельчук, друге - Ангеліна Кашинська, третє - Ярослава Терещук (учениці КДЮСШ ім. Є. Кондратовича, тренери Олена Черняк та Тетяна Портянко).#Спорт #КомплекснаДЮСШ

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У ковельчан - три комплекти нагород у зимовому чемпіонаті Волинської області з плавання

У ковельчан - три комплекти нагород у зимовому чемпіонаті Волинської області з плавання
Три золотих та стільки ж срібних і бронзових медалей здобули вихованці комплексної ДЮСШ. Крім того, юна плавчиня Наталія Падалюк увійшла до складу збірної Волині та візьме участь в зимовому чемпіонаті України.