Керівник партії Гриценка на Волині іде з політики через призначення Івана Смітюха довіреною особою кандидата в президенти по 21 округу

Голова Волинської обласної організації партії "Громадянська позиція Анатолія Гриценка" Сергій Чуріков заявив про вихід з політики. Повідомляє ВолиньРоst.

Офіційну заяву Сергій Чуріков оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбук.

Передумовою цього рішення, як заявив Сергій Чуріков, стало призначення довірених осіб кандидатів у президенти. Зокрема, по виборчому округу №21 (місто Ковель, Ковельський, Ратнівський, Старовижівський, Шацький райони) довіреною особою Анатолія Гриценка призначили Івана Смітюха, який свого часу був депутатом Волиньради від Партії Регіонів.

"Друзі, я йду з політики. Рішення далось мені не легко. Я не займався політикою до того і не знаю чи буду займатись після. П'ять років активної роботи в Громадянській позиції. 1,5 президентських кампанії, парламентська та місцева, вибори в ОТГ. 3 з лишком роки очолював Громадянську позицію у Волинській області. На волонтерських засадах. Витратив купу часу, нервів, ресурсів. Робив це щиро і безкорисно.

Причиною виходу є призначення Івана Смітюха довіреною особою Анатолія Гриценка в 21 окрузі у нас на Волині. І хоч я прямо не причетний до такого призначення (мені б у страшному сні таке б не приснилось) я не можу після цього залишатись Головою партійної організації в області. Змирившись з таким, я б не міг гуляти Інституцькою, не міг би дивитись в очі хлопцям і дівчатам з якими ми ризикували взимку 2013-2014. Є й раціональна частина - таке призначення наносить значну репутаційну шкоду партії та кандидату як в області так і в Україні, обмежує можливості об’єднатись з демократичними силами/кандидатами.

Ні про що не шкодую", - йдеться в дописі.


#ВибориПрезидента

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також