Ковельський молодіжний центр «Місто ідей» стартує зі своїм першим потужним проектом «Лідери майбутнього»

Ковельський молодіжний центр «Місто ідей» стартує зі своїм першим потужним проектом «Лідери майбутнього». Крім того, відтепер «Місто ідей» має власну сторінку у соцмережі Фейсбук. Тож дізнаватися новини з життя ковельської молоді, про діяльність центру, про цікаві проекти та заходи в місті, можна буде саме тут.

Проект «Лідери майбутнього» створений для ковельчан віком від 15 до 25 років. Під час його реалізації будуть обговорюватися такі важливі теми, як лідерство, громадська активність, робота в команді, розробка та управління проектами, стратегічне планування, управління конфліктами та інше.

Участь у проекті безкоштовна!
Цей проект створений завдяки співпраці Ковельського молодіжного центру «Місто Ідей», Ковельської міської ради, USAID в Україні та волонтером Корпусу миру США в Україні Кесіді Кремтон.

Розклад проекту:

9 березня: 10:00-16:00 тренінг на тему лідерства та управління конфліктами;

15 березня: 16:00-19:00 тренінг, спрямований на розробку та управління проектами, стратегічне планування та організаційний розвиток;

16 березня: 10:00-16:00 тренінг на тему розробки та управління проектами, стратегічного планування та організаційного розвитку;

22 березня: 16:00-19:00 тренінг для розвитку громадянської активності, колективної роботи та презентаційних навичок;

23 березня: 10:00-15:00 тренінг для розвитку громадської активності, групової роботи та навичок створення презентацій;

У квітні: Етап планування власного тренінгу (також цього місяця відбудеться три зустрічі з метою обговорення майбутніх тренінгів та їх планування).

У травні:
Учасники матимуть можливість закріпити отриманні знання та провести власні тренінги.

Кінцевий термін подачі заявок – до 22 лютого включно.

Заповнити анкету можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/


#МістоІдей #Дозвілля

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також