Ковельчани можуть скористатися онлайн-послугами у сфері земельних відносин

Отримати відомості Державного земельного кадастру, витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі можна через онлайн. Такі онлайн-послуги у сфері земельних відносин доступні на сайті Держгеокадастру. Повідомляють на офіційному сайті міськради.

Функціонал дає можливість просто, зручно та оперативно отримати найбільш потрібні довідки та документи. За допомогою веб-сервісу e.land.gov.ua можна замовити адміністративні та отримати сервісні електронні послуги Держгеокадастру.

Щоб скористатись функціоналом, необхідно зареєструватися та авторизуватися в електронному кабінеті за допомогою електронної пошти, електронного цифрового підпису, платіжної картки банку (BankID) або через мобільного оператора (MobileID).

Сертифіковані інженери-землевпорядники за допомогою веб-сервісу e.land.gov.ua можуть оформити заяву про державну реєстрацію земельної ділянки, заяву про внесення виправлених відомостей до Державного земельного кадастру, подати на погодження проект землеустрою.

Окремі види електронних послуг, наприклад замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, можна замовити безпосередньо з Публічної кадастрової карти (http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta).

Запровадження електронних послуг як частини політики детінізації та боротьби з корупцією в сфері земельних відносин - один з головних пріоритетів у сфері земельних відносин.


Адміністрація ЦНАП


#ЦНАП

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

За які послуги і у якому розмірі справляється плата у сфері державної реєстрації - інформує ЦНАП м. Ковеля

За які послуги і у якому розмірі справляється плата у сфері державної реєстрації - інформує ЦНАП м. Ковеля
У зв'язку із збільшенням прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 1 січня 2019 року зріс розмір адміністративного збору, який зараховується до державного бюджету.

У Ковельському ЦНАПі відвідувачам презентували виставку дитячих малюнків

У Ковельському ЦНАПі відвідувачам презентували виставку дитячих малюнків
Центр надання адміністративних послуг міста Ковеля започаткував співпрацю з Ковельською дитячою художньою школою імені Андроника Лазарчука та ковельською арт-студією «СвітОк».