Немовлятку потрібен дитячий візочок та підгузки. Просять допомогти одинокій мамі

Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді просить допомоги, - про це пише директор центру Інна Третяк на своїй сторінці у Фейсбук.

П'ятимісячному немовлятку на ім'я Володимир потрібен дитячий візочок. Дитину виховує одинока мама, яка має ще двох малолітніх діток. Сім'я перебуває у складних життєвих обставинах.

"Не відмовиться маленьке хлоп'ятко і від памперсів, аби спати щасливим, тихим немовлячим сном. Дуже просимо відгукнутися та допомогти небайдужих ковельчан!," - пише директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Звертатись за тел. 6-17-48 або за адресою: вул. Незалежності,73 каб. 106 Ковельська міська рада.


#Благодійність

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Від ковельських ультрас - телевізор, від ФЦ "Ковель-Волинь" - форма та м'ячі, від ковельчан - смаколики, одяг та іграшки

Від ковельських ультрас - телевізор, від ФЦ "Ковель-Волинь" - форма та м'ячі, від ковельчан - смаколики, одяг та іграшки
Діти з особливими потребами спеціалізованої школи-інтернату отримали подарунки. Кошти збирали під час благодійного турніру, організованого місцевим осередком ВГО "Сокіл". До доброчинної акції приєдналися й небайдужі люди.