Юлія Батенкова-Бауман здобула срібну медаль на чемпіонаті світу з зимових видів спорту ФОТО ВІДЕО

Юлія Батенкова-Бауман на чемпіонаті світу з зимових видів спорту, який триває у Канаді серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору, здобула «срібну» медаль в біатлоні на дистанції 10 км.

"Було дуже «нелегко» боротися за срібну нагороду з біатлону з однією рукою!!! Але я неймовірно задоволена саме цій медалі на Чемпіонаті Світу. Ця медаль для моїй донечки Златочки!", - написала Юлія на своїй сторінці у Фейсбук.

Чемпіонат світу з зимових видів спорту в Прінс-Джордж (Канада) триватиме до 26 лютого. За підсумком першого дня змагань Україна має вже 7 медалей у біатлоні, середня дистанція, серед яких - 2 золоті, 3 срібні та 2 бронзові нагороди: перше командне місце.

Нагадаємо, що ковельчанка Юлія Батенкова-Бауман займається лижними гонками та біатлоном з 2004 року, є учасницею чотирьох зимових Паралімпійських ігор (Італія, 2006 р.; Канада, 2010 р.; Росія, 2014 р.; Південна Корея, 2018 р.).

На цих іграх спортсменка виборола 1 золоту, 8 срібних і 5 бронзових нагород у змаганнях з біатлону та лижних гонок.

Юлія Батенкова-Бауман - Заслужений майстер спорту України з лижних гонок (2010 р.), майстер спорту України міжнародного класу з біатлону (2005 р.) серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

Нагородження Юлії Батенкової-Бауман дивіться з 14-ї хвилини.
#ЮліяБатенковаБауман #ЧемпіонкаУкраїни #Спорт

Коментарі

Читайте також

Юлія Батенкова-Бауман про омріяне «золото», донечку Злату та найкращу подругу — ковельчанку Інну Повх

Юлія Батенкова-Бауман про омріяне «золото», донечку Злату та найкращу подругу — ковельчанку Інну Повх
Мультимедалістка чотирьох Паралімпіад після 14 років у зимових видах спорту таки виборола свою 14–ту паралімпійську медаль, яка стала першою «золотою».