У Ковелі відбувся обласний огляд-конкурс народно-інструментальної музики «Калинова сопілка» ФОТО

У Ковелі відбувся обласний огляд-конкурс народно-інструментальної музики “Калинова сопілка”. Нинішній мистецький форум присвячений 148-й річниці від дня народження Лесі Українки. Повідомили на офіційному сайті Ковельради.

Близько 500 музикантів та вокалістів з різних куточків Волині зустрілись на сцені “Просвіти”. Загалом понад 40 колективів представили свою творчість. Формат “Калинової сопілки” завжди вражав кількістю учасників та жанровою різноманітністю.

Привітала конкурсантів начальник обласного управління культури Ольга Чубара. Вона зауважила, що впродовж уже багатьох років конкурс не втрачає своєї популярності. Волинь вкотре демонструє, що вона багата талантами, тут цінують і люблять народну творчість.

Було представлено понад 80 концертних номерів. Музиканти тішили глядачів своєю самобутністю, яскравими оригінальними обробками, вражали високою виконавською майстерністю та артистизмом.

У своїх номінаціях за результатами оцінювання журі народний аматорський ансамбль народної музики “Награш” (керівник Віталій Зіньчук) здобув гран-прі, оркестр народної музики народного дому “Просвіта” (керівник Олексій Кіпень) - перше місце, оркестр народних інструментів школи мистецтв — друге.

Серед солістів вихованки школи мистецтв (скрипка) Анастасія Середа (викладач Лілія Корнєва, концертмейстер Інна Бига) та Юлія Капітула (викладач Оксана Баласанян, концертмейстер Наталія Зінковська) посіли відповідно перше і третє місце.


#Просвіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі відбудеться обласний огляд-конкурс народно-інструментальної музики «Калинова сопілка»

У Ковелі відбудеться обласний огляд-конкурс народно-інструментальної музики «Калинова сопілка»
У ньому візьмуть участь народні аматорські оркестри, інструментальні ансамблі, троїсті музики, кращі колективи та солісти районних, міських, сільських клубних закладів, мистецьких шкіл та установ освіти Волині.

У Ковелі відзначили День Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР

У Ковелі відзначили День Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять усіх, хто поліг за незалежність і територіальну цілісність держави. До підніжжя пам’ятника борцям за волю України поклали квіти.