Переможницю національного відбору «Євробачення-2019» MARUV нагородили в Росії

Українській співачці MARUV (Ганні Корсун), яка після перемоги в національному відборі на Євробачення 2019 не змогла знайти спільної мови із Суспільним та відмовилася їхати на пісенний конкурс, присудили нагороду в РФ. Артистка отримала перемогу в номінації "Прорив року" премії ZD AWARDS-2018. Сама MARUV по нагороду не поїхала, - пише УНІАН.

Нагадаємо, Україна не буде брати участі у міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2019». MARUV відмовилася укласти договір для представлення України на пісенному конкурсі.

Телерадіокомпанія почергово звернулася до фіналістів, що посіли друге та третє місце за результатами відбору, але гурти Freedom Jazz та Kazka також відмовилися від участі в «Євробаченні-2019».

НСТУ наголосили, що цьогорічний відбір «виявив та привернув увагу нашого суспільства до системної проблеми музичної індустрії в Україні: зв’язків артистів із шоу-бізнесом на території держави-агресора, які й на п’ятому році військового конфлікту все ще залишаються дуже тісними. Для частини суспільства цей факт прийнятний, в іншої частини викликає обурення й несприйняття».

Також у НТСУ наголошують, що закони України не пропонують жодних обмежень щодо роботи виконавців та артистів на території Російської Федерації попри великий суспільний запит на врегулювання цієї ситуації.


#Євробачення

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Україна не голосуватиме на Євробаченні-2019

Україна не голосуватиме на Євробаченні-2019
Оскільки Україна не братиме в ньому участі. Крім того, Україна не братиме участі у Євробаченні у наступному році в разі перемоги Росії на пісенному конкурсі цього року.