Мережа «Classic» поповнилась новим рестораном під назвою «ОТТО»

Мережа «Classic» поповнилась новим рестораном під назвою «ОТТО». Це новий, абсолютно не схожий на інші заклади, проект. Частинка Італії в самому центрі міста Ковеля.

Натхненням для створення даного проекту стали подорожі засновника мережі до Італії. Рим, Неаполь, Сицилія – атмосферу цих міст намагалися передати гостям «ОТТО» через елементи інтер’єру, музичне оформлення і, головне, страви.

Все в «ОТТО» має частинку Італії:

- ззовні заклад облицьований клінкерною цеглою, виробленою в італійських Альпах;
- розпис стелі виконаний за ескізами художників з Риму;
- вхід в зал облаштовано через портал з карарського мармуру;
- серце закладу – піч на дровах по проекту італійського майстра Стефано Ферано, облицьована плиткою, виробленою ще в 60-ті роки минулого століття.

ОТТО в перекладі з італійського – вісім. Цифра, схожа на знак безкінечності, стала символом закладу, оскільки це восьмий проект Сім’ї ресторанів Classic. В закладі вісім колон, що підпирають високу стелю, вісім великих вікон, вісім люстр у вигляді величезних глиняних ваз, вісім різновидів піци в меню.

Піца – гордість закладу! Тісто для піци замішують на заквасці та італійському борошні Caputo, і залишають визрівати в спеціальних умовах не менше ніж на 48 годин. Спеціальна пропозиція – фірмовий соус Чезаріо на основі анчоусів, з яким по-особливому смакують пухкі бортики піци.

В меню ще є багато цікавих пропозицій та ефектних подач страв, які краще побачити на власні очі та посмакувати. Тому, швидше завітайте в «ОТТО» за новими враженнями!

Адреса закладу: вул. Незалежності, 57

тел. 099 075 00 84


Джерело - сторінка Сім'я ресторанів Classic у Фейсбук#Классік

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також