Ковельчани продовжуть викидати сміття у каналізацію

Впродовж лютого на мережах водопостачання у Ковелі сталося 19 аварійних ситуацій. На мережах водовідведення за цей же період було ліквідовано 137 забоїв. Лише за останній тиждень ремонтні бригади УВКГ «Ковельводоканал» виїжджали на виклики про забій каналізації 35 разів. Така невтішна статистика свідчить лише про те, що ковельчани продовжують викидати побутове сміття та харчові відходи у каналізацію. Незважаючи на численні звернення адміністрації установи до споживачів. Особливо це стосується мешканців багатоповерхівок. Оскільки найчастіше забої стаються саме у густонаселених мікрорайонах міста з багатоквартирними житловими будинками.

Про певну зношеність мереж водопостачання свідчать аварійні ситуації. За останній тиждень у Ковелі їх сталося 6. Усі витоки майстрами водоканалу було ліквідовано.#Ковельводоканал

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Зросла "мінімалка" та вартість електроенергії - здорожчає й плата за воду. Які цифри чекати ковельчанам у платіжках?

Зросла "мінімалка" та вартість електроенергії - здорожчає й плата за воду. Які цифри чекати ковельчанам у платіжках?
Адміністрація «Ковельводоканалу» повідомила про намір провести коригування діючих тарифів на водопостачання та водовідведення. Адже зарплата та енергоносії є складовими структури тарифів.