Торік у Ковелі розкрито 6 умисних вбивств, 17 незаконних поводжень зі зброєю, ДТП зі смертельним наслідком та 2 хабарництва

Ковельським відділом поліції ГУНП у Волинській області упродовж 2018 року зареєстровано 12186 заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події, вчинені на території міста Ковеля. Це на 17,4% більше в порівнянні з 2017 роком. Усього зареєстровано 1962 кримінальні правопорушення, які були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. З них по 391 - особам повідомлено про підозру. Зареєстровано 256 тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень.
На фото: Іван Тусь, начальник Ковельського відділу поліції

Працівниками відділу поліції розкрито 6 умисних вбивств; одне умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень; 17 незаконних поводжень зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами; одне ДТП, що спричинило смерть потерпілого та 2 випадки хабарництва.

Статистика інших кримінальних правопорушень:

- нанесення легких тілесних ушкоджень, зареєстровано - 45, з яких розкрито 34,

- вчинення крадіжок майна громадян, зареєстровано - 471, з яких розкрито 220,

- крадіжки з транспортних засобів, зареєстровано - 39 з яких розкрито 18,

- вчинення пограбувань, зареєстровано - 17 , з яких розкрито 9,

- вчинення розбійних нападів - 3, з яких розкрито 2,

- незаконне заволодіння транспортними засобами, зареєстровано - 5 , з яких розкрито 2,

- злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків, зареєстровано - 29 , з яких розкрито 23.

Основними причинами і умовами скоєння злочинів поліцейські вважають незайнятість значної частини населення, відсутність належної технічного укріплення об’єктів (відсутність сигналізації, тощо), де зберігаються матеріальні цінності, відсутність сторожової охорони, а там де вона є - неналежне виконання ними функціональних обов’язків, а також недостатнє проведення профілактичної роботи дільничними офіцерами поліції щодо осіб, які перебувають на обліках.

Ковельська поліція робить усе можливе для стабілізації ситуації з попередження та розкриття злочинів.

Триває робота щодо встановлення систем відеоспостереження з виведенням зображення на чергову частину Ковельського відділу поліції. Нині в місті встановлено 18 відеокамер. Планується їх встановлення і на в’їздах у м. Ковель із фіксацією номерних знаків транспортних засобів, а також встановлення в місцях масового перебування громадян (у т.ч. на залізничному вокзалі) камер відеоспостереження із фіксацією та запам’ятовуванням облич громадян.

З часом відеонагляд з'явиться у приміщенні залізничного вокзалу (8 камер відеоспостереження: в залі очікування, в залах білетних кас та при вході у вокзал зі сторони Привокзальної площі). На що з міського бюджету в рамках міської програми профілактики правопорушень і злочинів на 2018 - 2020 роки планується виділити 73 тис.грн.#НаціональнаПоліція

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Повідомлення про замінування отримали правоохоронці під час виступу у Ковелі Анастасії Приходько та нардепа Івана Крулька

Повідомлення про замінування отримали правоохоронці під час виступу у Ковелі Анастасії Приходько та нардепа Івана Крулька
Поліцейські оперативно встановили особу псевдомінера. Ним виявився 38-річний ковельчанин. Тепер йому за неправдиве повідомлення про підготовку вибуху загрожує кримінальна відповідальність.

Поліція Волині повідомляє про зникнення сімох дітей упродовж минулих вихідних. Усіх розшукали та повернули в сім'ї

Поліція Волині повідомляє про зникнення сімох дітей упродовж минулих вихідних. Усіх розшукали та повернули в сім'ї
Причина втечі дітей з дому - неуважність батьків до дрібних дитячих проблем, відсутність часу для спілкування чи байдужість до інтересів дитини.