Двоє дітей самовільно покинули центр соціальної реабілітації у Ковелі і йшли міжнародною трасою додому за 50 км

«Двоє хлопчиків зупиняють попутні автомобілі на трасі з Ковеля до Луцька, потрібна допомога поліції», - таке повідомлення днями отримали ковельські інспектори.

Поліцейські негайно прибули на об’їзну біля Ковеля, де виявили двох малолітніх дітей та небайдужих громадян, які, помітивши хлопців, повідомили на 102.

Патрульні поспілкувались з ними та з’ясували, що ті втекли з реабілітаційного центру в Ковелі і направлялись до свого села, що в Ковельському районі, за 50 кілометрів. Один з хлопців був без верхнього одягу. Інспектори втішили малих, провели профілактичну розмову та переконали, що їм краще повернутись назад, до центру, де за ними гарно доглядають і добре годують. Коли ж сімейні проблеми залагодяться, вони повернуться додому.

Двоє братів послухали патрульних та повернулись з ними в центр, де їх уже розшукували і чекали.

«На жаль, хлопці сумують за домом, але там мати зловживає алкоголем, вирішується питання, щоб передати їх батьку. Наразі цим питанням займається підрозділ ювенальної превенції. Окремо дякуємо небайдужим громадянам, які зупинились і викликали поліцію, пригостили дітей смаколиками та потім телефонували й цікавились долею дітей. Брати навіть ризикували потрапити під колеса автомобіля, але, на щастя, цього не сталось. Наразі в центрі вони мають належний догляд», - повідомив інспектор Патрульної поліції.Прес-служба патрульної поліції


#Розшук #ПатрульнаПоліція

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Поліція Волині повідомляє про зникнення сімох дітей упродовж минулих вихідних. Усіх розшукали та повернули в сім'ї

Поліція Волині повідомляє про зникнення сімох дітей упродовж минулих вихідних. Усіх розшукали та повернули в сім'ї
Причина втечі дітей з дому - неуважність батьків до дрібних дитячих проблем, відсутність часу для спілкування чи байдужість до інтересів дитини.