У юних ковельчанок - три золотих медалі у чемпіонаті з вільної боротьби

2-3 березня у м.Хелмі (Польща) відбувся відкритий чемпіонат з вільної боротьби серед дівчат та юніорів. У змаганнях взяли участь спортсменки з Польщі, України та Словаччини. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Серед дівчат вдалим був дебют на міжнародній арені нашої юної та перспективної Діани Рисьової, яка, здолавши п’ятьох суперниць, стала чемпіонкою у ваговій категорії 33 кг.

Не було рівних і ковельчанці Ользі Падошик, яка перемогла у вазі 46 кг. Серед юніорів чемпіонський титул виборола Анастасія Падошик (55 кг).

Тож всі три учасниці з Ковеля показали високий клас і повернулись додому переможцями. Готували дівчат до міжнародного турніру тренери Олег Стус та Ігор Падошик.

#ВільнаБоротьба

Фінал в категорії 62 кг став одним з найяскравіших на турнірі. Адже у двобої зійшлися дві чемпіонки світу та Європи. Проте з перевагою в один бал перемогу у болгарської борчині здобула Юлія Ткач.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.