1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанка Ганна Федорук зустріла столітній ювілей

Ковельчанка Ганна Федорук зустріла столітній ювілей

3 березня 100-річний ювілей відзначила жителька Ковеля Федорук Ганна Дементіївна. Пише офіційний сайт Ковельради.

Народилась ювілярка в с. Луківка Ковельського району в селянській сім'ї. Відвідувати школу не було можливості, наймитувала, працювала дояркою.

Після переїзду родини до Ковеля у 1961 році свою трудову діяльність розпочала в комбінаті громадського харчування. Пізніше працювала на Ковельському заводі продтоварів. Звідси вийшла і на заслужений відпочинок.

Відтоді минуло чимало часу. Та, незважаючи на вік, Ганна Дементіївна почуває себе добре. Адже про неї є кому турбуватись. Має єдину доньку та онука.

Іменинницю вітали рідні та знайомі. З вітальними словами та щирими побажаннями міцного здоров'я на довгі роки до ювілярки завітали й секретар міської ради Віра Федосюк та директор територіального центру Діана Возна. Ганна Дементіївна щиро дякувала гостям за теплі слова та подарунки.#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

Ковельчанин Юрій Ганджала разом з побратимами подарували телевізор мешканцям Голобського психоневрологічного інтернату

Ковельчанин Юрій Ганджала разом з побратимами подарували телевізор мешканцям Голобського  психоневрологічного інтернату
Представники громадської організації «Побратими України» уже не вперше відвідують цей заклад, у якому проживають чоловіки з психологічними порушеннями.

За сприяння Ковельської міської ради вкотре у Ковелі провели арт-терапію для бійців АТО та їх родин

За сприяння Ковельської міської ради вкотре у Ковелі провели арт-терапію для бійців АТО та їх родин
Такий метод реабілітації досить позитивно впливає на емоційний стан учасників. Крім того, вони спілкувалися з психотерапевтом, вчилися відновлювати рівновагу та керувати емоційними станами.