Ковельчанка Юлія Ткач та її тренер Олександр Ткач отримуватимуть стипендії Президента України

4 березня Петро Порошенко підписав указ про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів та тренерів України з олімпійських видів спорту.

З-поміж інших, і ковельчанка Юлія Ткач та її тренер - Олександр Ткач.

Відповідно до указу, стипендію у розмірі 7 тисяч гривень отримає бронзова призерка чемпіонату світу 2018 року з вільної боротьби Ткач Юлія Анатоліївна. Таку ж стипендію отримуватиме її тренер - Ткач Олександр Леонідович.

Нагадаємо, нещодавно Юлія Ткач здобула золоту медаль на рейтинговому турнірі з вільної боротьби в Болгарії.

Фото - зі сторінки Юлії Ткач у Фейсбук

#ЮліяТкач #ВільнаБоротьба #ЧемпіонкаУкраїни

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Фінал в категорії 62 кг став одним з найяскравіших на турнірі. Адже у двобої зійшлися дві чемпіонки світу та Європи. Проте з перевагою в один бал перемогу у болгарської борчині здобула Юлія Ткач.

Ковельчанки Юлія Ткач та Ольга Падошик - серед кращих борчинь 2018 року. Ігор Падошик та Олег Стус - серед кращих тренерів

Елітний борцівський клуб нагородив спортсменів, які впродовж року завойовували медалі найвищого ґатунку на світових борцівських килимах.

Ковельчанка Юлія Ткач провела олімпійську розминку з ліцеїстами Львівсього державного ліцею імені Героїв Крут ФОТО

Захід відбувся у рамках всеукраїнського проекту серед дітей та молоді «Do Like Olympians», ініціатором якого є Національний олімпійський комітет України.