Директор Ковельської станції юних натуралістів Віра Бобчук отримала відзнаку Міністерства освіти і науки України найвищого ступеня

На Волині з робочим візитом учора, 11 березня, перебувала міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Участь у нараді педагогічних працівників області, яка відбулась у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки, взяли й ковельські освітяни на чолі з начальником управління освіти м. Ковеля Віктором Бичковським.

Серед іншого, на зустрічі обговорили питання функціонування позашкільної освіти в аспекті децентралізації. Крім того, міністр освіти відзначила відомчими грамотами та подяками педагогів області, а нагрудний знак - «Василь Сухомлинський», за високі професійні досягнення, наполегливу багаторічну працю у сфері позашкільної освіти краю вручила ковельчанці - директору Ковельської станції юних натуралістів Вірі Бобчук.

- Віра Тимофіївна Бобчук працює директором станції юних натуралістів уже тринадцятий рік. Очолюваний нею заклад позашкільної освіти є одним з кращих не лише на Волині, а й в Україні. Його вихованці постійно показують хороші результати на різних природничих та екологічних конкурсах, достойно представляючи Ковель на рівні області та держави. Віра Бобчук неодноразово за роки своєї педагогічної роботи була відзначена подяками та грамотами на місцевому та державному рівні. Має, до речі, й Почесну грамоту Міністерства освіти і науки. Тому, я вважаю, нинішня відзнака є цілком заслуженою. Від імені міської влади та управління освіти я вітаю з достойною нагородою та дякую Вірі Тимофіївні та її колективу станції юних натуралістів за вагомий внесок у навчання і виховання дітей, за плідну працю на благо міста, - зауважив начальник управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради Віктор Бичковський.


Довідково:

Нагрудний знак «Василь Сухомлинський» — заохочувальна відзнака Міністерства освіти і науки України. Відзнаку названо іменем українського педагога Василя Сухомлинського. Має третій (найвищий) ступінь серед відзнак, запроваджених міністерством.

На фото: директор Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Валентина Остапчук та директор Ковельської станції юних натуралістів Віра Бобчук.


#КовельськаСЮН #Освіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Вихованка Ковельської СЮН Марія Рижко посіла третє місце у фіналі Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників

Вихованка Ковельської СЮН Марія Рижко посіла третє місце у фіналі Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників
Серед 60 робіт юних науковців з 19 областей України її проект «Механічні способи боротьби із шкідниками декоративних рослин» удостоєний нагороди.