16 березня ковельські старшокласники писатимуть пробне ЗНО

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться у суботу, 16 березня. На пробний іспит до Ковеля з'їдуться майбутні випускники з Ковельського, Турійського та Старовижівського районів. Тестові завдання складатимуть і ковельчани. Усього 691 учень.

В управлінні освіти м. Ковеля повідомили, що пробне ЗНО відбуватиметься одночасно у трьох навчальних закладах міста: ЗОШ №1, НВК №11 та Ковельському промислово-економічному коледжі.

"Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, - переконані в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Допуск учасників до пункту пробного тестування здійснюватиметься за наявності паспорта (свідоцтва про народження) або іншого документа, що посвідчує особу, та запрошення для участі в пробному ЗНО.

Проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.


#ЗНО #Освіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також