Через залізничні переїзди та ремонт транспорту міські маршрутки у Ковелі не встигають за графіком

У Ковелі говорили про вдосконалення організації міських пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування. Участь в робочій нараді взяли підприємці-перевізники, які поспілкувалися з першим заступником міського голови Михайлом Гетьманом та заступником Андрієм Товстигою, заступником начальника управління соціального захисту населення Світланою Созонік, головним спеціалістом відділу економічного розвитку та торгівлі Інною Товстигою.

Йшлося про порушення водіями схем та графіків руху. Щоденно містом курсує 44 транспортних одиниці. Деякі маршрути пролягають через залізничні переїзди, на яких досить часто затримується громадський транспорт. А відтак, не встигає за графіком. Тому, аби надолужити втрачених 5-10 хвилин, водії ігнорують кінцеві зупинки. Не доїжджаючи до них, висаджують пасажирів та не забирають тих людей, які чекають транспорту саме на кінцевих зупинках. Інколи порушення графіків та схем руху автобусів стається через технічні несправності, коли водії змушені ставити транспорт на ремонт, а замінити нічим. Бувають й інші причини.

Порушення підприємцями-перевізниками чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту встановили й перевірки, проведені робочою групою, яка впродовж кількох днів проводила моніторинг ситуації. Порушників виявили чимало. Тож скарги пасажирів є цілком виправданими.

Перший заступник міського голови Михайло Гетьман наголосив на тому, що міська влада має право вимагати від перевізників виконання умов укладених договорів між виконавчим комітетом Ковельської міської ради і підприємцем. Угода може бути розірвана з ініціативи міської влади, якщо перевізник неодноразово порушив (більше трьох разів протягом календарного року) умови договору.

Безперебійне виконання усіх рейсів особливо стосується тих автобусів, які здійснюють пільгові пасажирські перевезення (соціальні). Адже підприємці отримують компенсаційні виплати з міського бюджету за пільговиків, які користуються послугами громадського транспорту на території міста безоплатно (а це близько 3,5 млн. грн. щорічно). Інформація про виконану кількість рейсів перевіряється за й за даними GPS-моніторингу. Завдяки якому встановлено, що деякі автобуси виконали лише 54% рейсів від запланованих, а деякі навпаки — 116% (тобто виїздять на маршрути під час обідньої перерви чи в інший час поза графіком). Перевізники наголосили на тому, що автобуси, які тимчасово курсують на заміні, не обладнані GPS-навігацією, тож через це моніторинг кількості рейсів може бути неточним.

Нагадаємо, що торік у Ковелі запрацювала єдина система диспетчеризації та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування. GPS-навігація дозволяє контролювати перевезення, зокрема дотримання водіями схем та розкладів маршрутів, швидкості та інтервалів руху.

У ході наради домовились, що перевізники мають усунути порушення та дотримуватись умов договорів на здійснення пасажирських перевезень, звернути увагу на належний санітарний стан транспортних засобів. Крім того, мають провести роз’яснювальну роботу з водіями щодо належного (чемного) ставлення до пасажирів, зокрема пільгових категорій та осіб з обмеженими фізичними можливостями.


#МіськіМаршрути

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Атовці вимагають звільнити водія ковельської маршрутки, котрий хамить пасажирам

Атовці вимагають звільнити водія ковельської маршрутки, котрий хамить пасажирам
У Ковелі відбулась зустріч з перевізниками, під час якої представник ГО «Побратими України» розповів про прикрий випадок, який нещодавно трапився з учасником АТО в одній з маршруток міста. Як виявилось, такі випадки непоодинокі.

У Колодницю з Ковеля їздитиме міська маршрутка

У Колодницю з Ковеля їздитиме міська маршрутка
Міська влада та перевізник з розумінням поставились до проблеми мешканців села та внесли зміни в схему руху міського автобусного маршруту №14 «Сільмаш–вул.Стуса». Відповідне рішення прийняте сьогодні на засіданні виконкому.