Про умови виїзду дитини за кордон розповіли відвідувачам Ковельського ЦНАПу

Працівниками Ковельського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право» проведено правове інформування відвідувачів Центрів надання адміністративних послуг: виконавчого комітету Ковельської міської ради та Ковельської районної державної адміністрації щодо підвищення обізнаності населення про механізми реалізації та захисту прав дитини на належне утримання та безпечне освітнє середовище. Повідомили у Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області.

Крім того, під час інформування спеціалістами було наголошено, що якщо дитина проживає з одним із батьків, який не перешкоджає другому з батьків у побаченнях і спілкуванні з дитиною - така дитина може виїхати за кордон на строк до 1 місяця, якщо мета поїздки: лікування; навчання; участь у дитячих змаганнях, фестивалях, наукових виставках, учнівських олімпіадах та конкурсах, екологічних, технічних, мистецьких, туристичних, дослідницьких, спортивних заходах; оздоровлення та відпочинок. Не потрібно отримувати дозвіл другого з батьків на виїзд за кордон дитини.

Для цього необхідно:

1. Надіслати другому з батьків **рекомендованого листа про державу прямування, мету та тривалість поїздки.
2. На кордоні пред’явити копію рішення суду або органу опіки і піклування про визнання (підтвердження) місця проживання дитини.

**якщо відоме місце його проживання.

Повернутися з дитиною в Україну потрібно у строк до 1 місяця з дати виїзду.


#ПравоваДопомога #ЦНАП

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У системі безоплатної правової допомоги створюється Наглядова рада

У системі безоплатної правової допомоги  створюється Наглядова рада
Такі зміни покликані гарантувати якісну правову допомогу. Щоб українські громадяни без будь-якого політичного впливу і маніпуляцій отримували якісний захист від держави через систему безоплатної правової допомоги.

Державним службовцям розповіли про порядок та строки подання електронної декларації

Державним службовцям розповіли про порядок та строки  подання  електронної декларації
Поінформувала громадян про недопущення помилок при заповненні електронної декларації інтегратор Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Романюк.