У пожежі згоріло 30 курчат, у колодязі потонуло двоє котів, - інформують рятувальники

Кінець березня видався досить спекотним для ковельських рятувальників. Як повідомили у міськрайонному відділі Управління ДСНС України у Волинській області, з 25 по 31 березня ліквідували 10 пожеж у Ковелі та Ковельському районі. Переважно горіли суха трава, чагарники та кущі. Зокрема, у селах Колодяжне, Рудка Миринська, Поповичі та Свидники.

У с. Вербка, через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі, горіла цегляна прибудова до хліва, а в смт Голоби невідома особа підпалила стіг соломи. Вогнем знищено 2 тонни, пошкоджено - 3.

У Ковелі в садівничих масивах "Урожай" та "Калина" також були пожежі. Вогнем знищено господарську будівлю та пошкоджено паркан. Як ми повідомляли раніше, горіла суха трава та чагарники й по вулиці Ярослава Мудрого.

А 27 березня через коротке замикання електропроводки зайнялася господарська будівля по вулиці Ольжича. У вогні згоріли речі господарського призначення та загинула домашня птиця - 30 курчат.

Цього ж дня рятувальники виїжджали й на вулицю Брестську. Там у колодязь в приватному обійсті упало двоє котів. На жаль, врятувати тварин не вдалося. Вони загинули. Аби дістати їхні тіла з води, довелось відкачувати воду мотопомпою.


#Рятувальники

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також