У Ковелі відбувся фестиваль дитячої творчості «Барвисті намистинки»

У Ковелі відбувся фестиваль дитячої творчості «Барвисті намистинки», - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

140 вихованців чотирнадцяти закладів дошкільної освіти міста та одного з смт Люблинець демонстрували свої здібності на сцені Палацу учнівської молоді. Маленькі артисти представили 24 номери у таких номінаціях: солісти пісенно-музичного жанру; вокальні ансамблі, хорові колективи; танцювальні колективи; вокально-хореографічні колективи та естрадно – циркове мистецтво.

Кожен виступ вражав оригінальністю, безпосередністю, яскравими костюмами, виконавською майстерністю.

Фестиваль став особливою подією не лише для учасників, а й глядачів. Адже підтримати маленьких артистів прийшли представники міської влади, громадськості, освітяни, які щедро нагороджували їх гучними оплесками.

Яскравий мистецький захід засвідчив, що у Ковелі багато обдарованих діток і їм приділяється значна увага у закладах дошкільної освіти. Малят вчать хореографії, допомагають розвивати вокальні здібності.

Фестиваль пройшов на дуже високому рівні. По завершенню дійства всі учасники отримали пам’ятні відзнаки та грамоти управління освіти. Гарного настрою дітворі додала підтримка батьків, родин, педагогів та гостей, які розуміли важливість виступу на сцені для кожної зірочки та достойно оцінили результат праці й зусиль освітян.#Освіта #Дозвілля

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також