Хокейний клуб «Ковель» провів захоплюючу гру на льодовій арені в Луцьку

У м. Луцьку на льодовій арені «Снігова королева» триває відкритий чемпіонат Волинської області з хокею з шайбою серед аматорів, у котрому беруть участь хокейні клуби з Луцька, Ковеля, Володимира-Волинського, Нетішина (Хмельницька область) і дві команди з м. Рівне.

29 березня відбулась календарна гра, в якій зустрічались команди Ковеля та Володимира-Волинського. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Ковельські хокеїсти дуже енергійно розпочали матч, що, можливо, стало несподіванкою для суперника, і на 12-й хвилині вже перемагали - 2:0 (на 10-й хв. відзначився Олександр Клецор, на 12 -й – Леонід Гаврилюк). Наші спортсмени і надалі володіли перевагою та активно «обстрілювали» ворота «Володимира».

У другому періоді на 33-й хв. шайбу забив Леонід Гаврилюк, коли була реалізована більшість (статистика кидків на той момент складала 19:5 на користь «Ковеля»)! Але в середині періоду «Володимир» зібрався, зумів відіграти кілька голів і до кінця гри навіть вийти вперед: 5:4 (четверту шайбу забив Сергій Мазурок).

Ковельчани рук не опустили і спробували виправити становище. Останні хвилини проходили в облозі воріт суперника, але в результаті за 15 секунд до завершення матчу пропустили контратаку. Рахунок став 6:4 на користь хокеїстів з Володимира-Волинського.

Вболівальники і присутні на матчі хокеїсти з інших команд відзначали, що поєдинок був по-справжньому цікавим, бойовим і безкомпромісним.

Один з кращих ковельських хокеїстів Олександр Клецор закинув шайбу, віддав передачу, в одній з атак влучив в штангу.