Для дітей складної долі у Ковелі влаштували свято до Великодня

І хоч до Великодня ще є трохи часу, у Ковелі уже проводять благодійні заходи, аби охопити якомога більше дітей до свята.

У Палаці учнівської молоді імені Івана Франка зібрали діток особливої долі, які в силу різних обставин опинилися у складних життєвих ситуаціях. Це діти-сироти та позбавлені батьківської опіки, з малозабезпечених сімей, діти бійців АТО, а також з родин, які нині переживають скрутні часи та потребують особливої соціальної підтримки.

Понад півсотні школярів та дошкільнят взяли участь у передвеликодньому заході, який організували і провели представники молодіжного руху Alfa Club, БО Мотиваційний центр "Можливо все" у співпраці зі Службою у справах дітей та Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді міста Ковеля.

Від благодійників діти отримали подарунки - "Сумки Самарянина".#Благодійність #СоціальнийЗахист #Дозвілля #ПалацУчнівськоїМолоді

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельчани тренуються і прибирають: "Змагання з багатоборства: призовий фонд - у мішках"

Ковельчани тренуються і прибирають: "Змагання з багатоборства: призовий фонд - у мішках"
Черговий еко-забіг берегами Турії ініціювали і провели учасники проекту "Цінуй та Бережи!(Kovel'UK)". А учасники команди Khomytskyi Pro разом із тренером Володимиром Сидоруком провели чергове суботнє тренування.

В НВК №11 м. Ковеля відбулась виставка домашніх улюбленців ФОТО

В НВК №11 м. Ковеля відбулась виставка домашніх улюбленців ФОТО
Коти, собаки, папуги, равлики, пацюки та хом’яки позували перед допитливими школярами. Та найбільшу симпатію здобув лабрадор Папі, який завітав на виставку з Марійкою Мовчан. Про неординарний захід розповіли на сторінці БФ «Позитивна взаємодія».