У Ковелі відремонтували другий поверх поліклініки, придбали меблі, комп'ютерне та медичне обладнання

У Ковелі презентували частину оновленого приміщення поліклініки на вулиці Театральній,16 (2 поверх амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1). Повідомляє сайт Ковельської міської ради.

Капітальний ремонт зроблено за рахунок субвенції з державного бюджету. Ці кошти МТМО отримало від Національної служби здоров’я України у відповідності до кількості підписаних декларацій з сімейними лікарями, терапевтами. На сьогодні угоди уклали майже 80% ковельчан. Нагадаємо, що раніше завдяки цьому були придбані автомобілі для МТМО.

Головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Олег Кубай розповів, що відремонтовано шість кабінетів для сімейних лікарів, кабінети завідуючого, головної медсестри та онкопрофоглядів. Також придбані нові меблі, комп’ютерна техніка, медичне обладнання.

- Для нас, працівників, це значний крок вперед. Тепер кожен лікар має у своєму розпорядженні новий комп’ютер, електрокардіограф, препарат для визначення цукру крові та інше обладнання. Це і зручності для наших пацієнтів, - таку думку висловила сімейний лікар Юлія Мокійчук.


Міський голова Олег Кіндер теж оглянув нові кабінети. Спілкуючись з медиками, він вкотре їм подякував за роботу та наголосив, що міська влада і надалі буде підтримувати розвиток медичної галузі. У нинішньому році з місцевого бюджету спрямовується значна сума коштів на ремонтні роботи та обладнання.

Зокрема, вони будуть використані на оновлення четвертого поверху пологового будинку (там розташовані – реанімаційне відділення, операційна акушерська, пологові зали). Виділяються гроші на влаштування там дитячої поліклініки, поліпшення умов у дитячій лікарні.

- Нещодавно відбувся інвестиційний конкурс на будівництво багатоквартирного 5-поверхового житлового будинку на вулиці вул. Володимира Кияна, 70-б (третя секція). Його виграла волинська компанія. Після здачі об’єкта в експлуатацію частину першого поверху буде передано МТМО для облаштування там амбулаторії первинної медичної допомоги, - повідомив міський голова.


Головний лікар МТМО Олег Самчук каже, що роботи у поліклініці продовжаться. Також за кошти Світового банку у Ковелі ведеться реконструкція приміщень, які надало місто, на вулиці 40 років Перемоги та Відродження. Там згодом теж будуть відкриті амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги. У перспективі, для зручності мешканців, вони з’являться у кожному мікрорайоні Ковеля.


#КовельськеМТМО #ОлегКіндер #ОлегСамчук

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також