Юна ковельчанка Аліна Томчук посіла друге місце у міжнародному фестивалі-конкурсі «Catch the Beat»

Вихованка народного художнього дитячого колективу-студії естрадного співу «Нові таланти» Аліна Томчук взяла участь у міжнародному фестивалі-конкурсі «Catch the Beat», який 6 квітня проходив у Львові.

Дев'ятирічна учениця 4-Б класу НВК №11 уже третій рік поспіль займається естрадним вокалом у Світлани Шиманської (палац учнівської молоді ім. Івана Франка). Для юної вокалістки фестиваль у Львові став четвертим творчим змаганням, у яких вона здобула нагороди. У двох всеукраїнських та міжнародному фестивалі Аліна отримувала звання лауреата першого, другого та третього ступеня.

На конкурсі «Catch the Beat» співаків-аматорів з різних куточків України оцінювало компетентне журі у складі представників Львівської національної філармонії та Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Аліна Томчук посіла призове друге місце у молодшій віковій групі в номінації «Естрадний вокал». Подякою відзначили й керівника студії - Світлану Шиманську, за вагомий внесок у розвиток сучасної молоді та культури України.


#НовіТаланти #ПалацУчнівськоїМолоді

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельчанка взяла участь у шоу «Голос країни» на каналі 1+1 ВІДЕО

Ковельчанка взяла участь у шоу «Голос країни»  на каналі 1+1  ВІДЕО
5 років тому Кузьма Скрябін сказав Наталії Корніленко (на той час вихованці студії естрадного співу «Нові таланти»), що потрібно їхати підкорювати столицю. Тож дівчина вирішила дослухатись до порад легендарного співака.

Обдаровані діти з Ковеля побували на зустрічі з Олександром Савченком в Луцьку

Обдаровані діти з Ковеля побували на зустрічі з Олександром Савченком в Луцьку
Вихованці студії естрадного співу «Нові таланти» представляли наше місто під час «Волинських різдвяних зустрічей». Голова облдержадміністрації спілкувався з талановитою молоддю з усієї Волині.

Грн-прі та чотири перших премії на міжнародному вокальному фестивалі - у вихованців студії естрадного співу «Нові таланти»

Грн-прі та чотири перших премії на міжнародному вокальному фестивалі - у вихованців студії естрадного співу «Нові таланти»
Вразили журі своїм виконанням юні вокалісти з Ковеля: Анна Корж (гран-прі) та володарі перших премій: Артем Кисляк, Ангеліна Кликоцюк та Божена Кисляк.