Ковельські футболісти впевненими перемогами розпочали весняну частину обласної першості з футболу

7 квітня на стадіоні міста Ковеля розпочалися ігри другого кола чемпіонату Волині. Команди ФЦ «Ковель-Волинь» зустрічалися з командами ФК «Надія» (Хорів). Повідомляють на сторінці ФЦ «Ковель-Волинь» у Фейсбук.

За календарем, цей матч ковельчани повинні були провести на виїзді, але у зв’язку з тим, що команда «Надія» не мала можливості прийняти ковельчан у себе вдома, керівництво обох команд вирішило провести матч в Ковелі.

Першими на поле вийшли юнацькі склади, де ковельчани здобули впевнену перемогу – 5:0.

О 16:00 розпочалася гра основних команд.

Щодо результату матчу, то нашим футболістам вдалося забити швидкий гол, що позначилося на подальшому перебігу гри. Спокійно контролюючи гру, ковельчани в першому таймі ще двічі відзначилися і пішли на перерву з рахунком 3:0.

В другій половині гри ще три голи влетіло у ворота команди «Надія» (Хорів), на що вони відповіли тільки одним голом, який провели з пенальті. Загалом, фінальний рахунок 6:1.

В складі ковельчан відзначилися:
тричі – Петро Мороз, Віталій Ільїн, Назар Дрегель та Олександр Ліщук.

- Приємно відзначити, що ковельські вболівальники заскучились за великим футболом, адже велика кількість вболівальників прийшла підтримати нашу команду. Окремо хотілося б подякувати фанатському рухові за підтримку ковельчан у законних рамках. Приємно, що на трибунах було багато вихованців Футбольного Центру – особливо найменших, що разом із батьками прийшли підтримати наших гравців, - повідомляють у ФЦ «Ковель-Волинь».


Сподіваємося, що такий впевнений початок буде продовжено у наступних матчах. Нагадуємо, що найближча гра відбудеться в суботу 13 квітня на стадіоні «Верес», де ковельчани прийматимуть команду «Шахтар» з Нововолинська.#Футбол #ФЦКовельВолинь

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також