У приміських потягах посилено перевірку квитків у пасажирів

Для зменшення збитковості Львівська залізниця запроваджує посилений контроль за оплатою проїзду у пасажирських потягах приміського сполучення. Про це повідомляє прес-центр Львівської залізниці.

Із метою запобігання випадкам безквиткового проїзду громадян у приміських електро- та дизель-поїздах на вокзалах та станціях розпочали роботу посадкові групи працівників магістралі, що проводять посилену перевірку проїзних документів у пасажирів.

Особлива увага груп контролю буде зосереджена на вокзалах і станціях обласних і районних центрів, де спостерігається великий пасажиропотік. Крім того, на залізниці створено роз’їзні групи, що здійснюватимуть рейдові перевірки роботи провідників та наявності квитків у пасажирів, у тому числі пільгових проїзних документів, безпосередньо у поїздах на маршрутах слідування.

Львівська залізниця звертається до пасажирів із проханням вчасно та в повному обсязі оплачувати вартість проїзду у приміських потягах, а також просить пасажирів пільгових категорій брати у касах чи у провідників пільгові проїзні документи та сподівається на активну та принципову позицію громадян у випадках неякісної роботи працівників магістралі.


#Укрзалізниця

Коментарі

Читайте також

Три дні не курсуватиме потяг Ковель-Заболоття

Три дні не курсуватиме потяг Ковель-Заболоття
Львівська залізниця просить пасажирів при плануванні поїздок врахувати тимчасові зміни у графіку руху приміського поїзда, пов'язані з ремонтними роботами на коліях.

Укрзалізниця призначила додатковий поїзд Київ-Ковель на Великодні та травневі свята

Укрзалізниця призначила додатковий поїзд Київ-Ковель на Великодні та травневі свята
Цьогоріч українці матимуть п’ять вихідних днів поспіль з 27 квітня по 1 травня. Тож залізничники заздалегідь готуються до підвищеного попиту на перевезення пасажирів.