«Донбас: переPROчитання образу». 15 квітня у Ковелі відкриють виставку

Ковельчан запрошують відвідати виставку «Донбас: переPROчитання образу», підготовлену Українським інститутом національної пам’яті та Національний музей історії України.

“Ми створили виставку, яка є спробою подолання нав’язуваного російською пропагандою уявлення про Донбас, як «особливого» антиукраїнського регіону. Зібрані цікаві факти з історії заселення краю мають показати його, як цивілізаційно-культурне перехрестя, простір який завжди був привабливим для людини. Приділивши увагу “антирадянським виступам” та проявам суспільної незгоди серед жителів Донецької та Луганської областей ми намагалися спростувати образ найбільш зрадянізованого регіону України”, - зазначає один з авторів виставки, співробітник Українського інституту національної пам’яті Ігор Карєтніков.


Ковельчани побачать маловідомі матеріали з фондів Центрального державного архіву громадських об'єднань України, Галузевого державного архіву СБУ, а також документи з Держархіву Донецької області, що оприлюднюються вперше.

Експозиція діятиме з 15 по 19 квітня у виставкових залах культурно-просвітницького центру (вул. Незалежності,89).


#Виставка

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі презентували патріотичну виставку «Символ твоєї свободи. 100 років Державного герба України»

У Ковелі презентували патріотичну виставку «Символ твоєї свободи. 100 років Державного герба України»
Усіх бажаючих запрошують відвідати надзвичайно цікаву виставку, яка впродовж тижня діятиме в культурно-просвітницькому центрі, а далі "подорожуватиме" навчальними закладами міста.

Вихованці військового ліцею відвідали дві експозиції у галереї мистецтв м. Ковеля

Вихованці військового ліцею відвідали дві експозиції у галереї мистецтв м. Ковеля
Юнаків вразили картини колишнього бійця 51-ї ОМБр Павла Юрчука «Ледь абстрактне і трохи військове» та історія українського Тризуба «Символ твоєї свободи: 100 років Державного герба України».