21 медаль здобули юні ковельчани на чемпіонаті України з рукопашу гопак

У Рівному впродовж 13-14 квітня проходив чемпіонат України з рукопашу гопак. Участь у ньому взяли понад 200 бійців з усієї України віком від 10 до 16 років (змагання проводились у вікових категоріях серед дітей, молодших юнаків, юнаків та старших юнаків).

Волинську область представляли спортсмени з Ковеля - ЦНПВ «Січ», СК «ГЕРЦЬ» та клуб бойових мистецтв «PRIDE» (м. Луцьк) та осередок рукопашу гопак «Вернидуб» з Лукова.

У запеклих поєдинках, які відбувались упродовж двох днів, спортсмени з Волині показали достойний рівень підготовки та майстерності.

У підсумку змагань 39 волинян посіли призові місця у своїх вагових та вікових категоріях. У скарбничку волинських перемог найбільше медалей принесли ковельські юнаки з Центру національно-патріотичного виховання «Січ», виборовши 21 нагороду.

У заліку луцьких бійців з клубів "Герць" та "PRIDE" 17 медалей. Команда з Лукова "Вернидуб" поповнила загальний рахунок 2-а медалями.

Готували юних ковельських спортсменів тренери: Дмитро Ткачук, Олександр Філон та Олексій Смаль.


#РукопашГопак

Коментарі

Читайте також

Юні ковельчани здобули 27 призових місць на чемпіонаті Луцька з рукопашу гопак

Юні ковельчани здобули 27 призових місць на чемпіонаті Луцька з рукопашу гопак
Учасниками змагань стали близько 180 спортсменів віком від 6 до 15 років. Окрім запеклих поєдинків, діти мали можливість взяти участь у боях з уявним суперником під музичний супровід.

Ковельчани здобули 15 призових місць на Відкритому кубку Львова з Рукопашу Гопак

Ковельчани здобули 15 призових місць на Відкритому кубку Львова з Рукопашу Гопак
У змаганнях взяли участь близько 200 учасників. Вихованці Центру навчально-патріотичного виховання «СІЧ» - на чільних позиціях у цьому виді українського бойового мистецтва.