Ковельський патрульний встановив рекорд України

Уже 8 років інспектор патрульної поліції Волині Богдан Пархонюк входить до складу зразкового хореографічного ансамблю «Соколята». 13 квітня він разом з іншими учасниками виступив на заході з нагоди 50-річчя заснування колективу в центрі культури «Святошин» (м. Київ). Пише ВолиньНова.

«Український танець для мене – відпочинок і можливість тримати себе в формі, адже це постійний рух, репетиції, напруження. Радий цьому рекорду і своїй причетності до нього», - розповів Богдан Пархонюк.


Ансамбль встановив рекорд – наймасовіше виконання танцювального елементу «Тинок» учасниками одного колективу: подія внесена до національного реєстру рекордів України. Інспектор поліції також отримав грамоту і медаль.


#ПатрульнаПоліція #Дозвілля

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Двох водіїв, позбавлених права керування, виявили патрульні за кермом автівок у Ковелі

Двох водіїв, позбавлених права керування, виявили патрульні за кермом автівок у Ковелі
Чоловіків притягнуть до відповідальності не лише за відсутність водійських посвідчень та заборону керування транспортними засобами, а й за порушення правил дорожнього руху.

Ковельчанин відповідатиме за спробу дати хабар поліцейському

Ковельчанин відповідатиме за спробу дати хабар поліцейському
Аби уникнути адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, водій пропонував патрульному гроші. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.