Андрій Луцик спростував інформацію місцевої депутатки про те, що міська влада Ковеля відмовила йому у допомозі

Сьогодні у соцмережі Фейсбук на особистих сторінках захисника Донецького аеропорту Андрія Луцика та відомої волонтерки Наталії Попової з'явилися коментарі щодо недавньої публікації в одному з місцевих інтернет-видань, у якій депутат міської ради Галина Стасюк повідомила журналісту про свою розмову із заступником міністра у справах ветеранів Олександром Терещенком, який днями побував у Ковелі. У статті, з-поміж іншого, були й наступні слова, цитуємо: «Ми дуже багато з ним говорили. Я йому розповіла, що у нас в місті робиться, про АТОвця Андрія Луцика, якому кіндерська команда відмовила у допомозі». Вочевидь, пані депутат мала на увазі міську владу, адже саме це і зрозуміли з допису Андрій Луцик та Наталія Попова.

Ковельчанин, який нині перебуває у Волинському обласному госпіталі ветеранів війни, прокоментував статтю:

- Добрий день. Я Андрій Луцик. Я дуже вдячний Ковельській Адміністрації та Депутатам Ковеля за постійну підтримку. Я особисто в той самий день зустрічався з Олександром Терещенко ми давно знайомі і підтримуємо дружні стосунки та пояснив що інформація не правдива. На разі що раз дякую за допомогу та підтримку з боку депутатів та Адміністрації, - написав кіборг.


Свій коментар додала й волонтерка Наталія Попова:

- Це абсолютно неправда! Міська рада Ковеля минулий раз повністю закрила питання лікування Андрія (благодійницькими коштами завдяки Ігорю Прокопіву, які передали без огласки і державними коштами суму, що не вистачала)... Маю надію, що Галина Стасюк просто не володіє інформацією , а не мала на меті свідомо оббріхувати мера і його команду.. Не віриться, що жінка-депутат, хоча і з опозиції, може свідомо брехати Терещенку... Такій високій посадовій особі... Може інтернет-видання недолуго зіштовхує політичні табори Ковеля? Але якщо це її слова - треба подавати в адмінсуд щодо захисту ділової репутаціії, - зауважує Наталія Попова.
#АндрійЛуцик #НаталіяПопова #ДопомогаАТО

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Захиснику Донецького аеропорту ковельчанину Андрію Луцику знову збирають гроші на лікування ВІДЕО

Захиснику Донецького аеропорту ковельчанину Андрію Луцику знову збирають гроші на лікування ВІДЕО
Боєць 80 бригади отримав важкі обмороження кінцівок при виконанні бойового завдання. Лікується вже три роки. За цей час переніс 11 операцій. Черговий курс лікування вартує близько 100 тисяч гривень.