До міської толоки активно долучилися колективи спортивних закладів Ковеля

До міської толоки активно долучилися колективи спортивних закладів. Організаційні питання взяв на себе відділ фізичної культури та спорту. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

У прибиранні території стадіону «Локомотив» взяли участь працівники і вихованці КДЮСШ імені Євгена Кондратовича та ДЮСШ № 1. Тренери-викладачі та юні спортсмени секцій волейболу (Едуард Фрейман та Володимир Полятичко), футболу (Сергій Логінов), легкої атлетики (Петро Карпук), карате (Володимир Пустовий), настільного тенісу (Ігор Бівініс), плавання (Юрій Коцюба, Сергій Медведюк, Володимир Савлук), шахів (Олександр Новокреженов) працювали з неабияким бажанням і гарним настроєм. В результаті було зібрано чимало сміття.

На славу потрудився і колектив МЦ «Спорт для всіх», який наводив лад біля свого закладу: від вул. Т. Боровця до вул. Черняховського.

Спільна справа із забезпечення чистоти біля веслувальної бази зібрала цього дня дітей та наставників секції веслування КДЮСШ імені Є. Кондратовича.

Усього в заході з очищення територій від твердих побутових відходів взяли участь майже 500 волонтерів.
Відділ фізичної культури та спорту щиро вдячний учасникам толоки, які з розумінням поставились до наведення належного санітарного порядку в місті.#Екологія #Благоустрій #Спорт #Освіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Сотня мішків зі сміттям та селфі з віниками і граблями: як у Ковелі пройшов День довкілля ФОТО

Сотня мішків зі сміттям та селфі з віниками і граблями: як у Ковелі пройшов День довкілля ФОТО
До прибирання міста активно долучились працівники підприємтсв, державних та комунальних установ, навчальних закладів, організацій. Громада міста об'єдналася навколо спільної мети - зробити Ковель чистим та комфортним.

Священики, екологи та комунальники радять відмовитись від штучних квітів на кладовищах ВІДЕО

Священики, екологи та комунальники радять відмовитись від штучних квітів на кладовищах ВІДЕО
У деяких містах України на офіційному рівні заборонили пластикову ритуальну атрибутику. "Душі померлих - живі, тож і вшановувати їх потрібно живими квітами", - переконують священики.