Вихованка ковельського тренера Анатолія Мілехіна стала срібною призеркою чемпіонату Європи з вільної боротьби

Борчиня з Волині Лілія Горішна, яка уже понад 6 років тренується у ковельського тренера Анатолія Мілехіна, стала срібною призеркою чемпіонату Європи з вільної боротьби серед жінок, який днями відбувся у Бухаресті (Румунія).

Лілія Горішна виступала у вазі до 53 кг. У фіналі вона поступилася росіянці Стальвірі Оршуш 3:13. А на шляху до фіналу перемогла француженку Тетяну Деб’єн, норвежку Сілію Кіппернес та Джессіку Блашку з Нідерландів 6:1.

23-річна випускниця Львівського училища фізичної культури на своєму рахунку має чимало спортивних досягнень. Зокрема, вона є дворазовою чемпіонкою Європи серед молоді, володаркою Кубка України, чемпіонкою України. Віднедавна вона бере участь у змаганнях у віковій категорії серед дорослих та представляє Волинську область і місто Ковель зокрема.

Лілія Горішна представниця Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності, майстер спорту України міжнародного класу, член національної збірної України. Як повідомив її тренер-викладач, Заслужений тренер України Анатолій Мілехін, спортсменка рік тому стала мамою - народила донечку, та уже встигла відновити свої сили і здобути таку вагому нагороду на чемпіонаті Європи.

Враховуючи високий результат, Лілію відібрано для участі у ІІ Європейських іграх, які відбудуться в Мінську (Білорусь).

#ВільнаБоротьба #Спорт

Нині чемпіонка світу з вільної боротьби разом з сім'єю мешкає у Львові і уже понад 12 років представляє Львівщину на всеукраїнських змаганнях та Україну на турнірах світового рівня.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.