Вихованка ковельського тренера Анатолія Мілехіна стала срібною призеркою чемпіонату Європи з вільної боротьби


Борчиня з Волині Лілія Горішна, яка уже понад 6 років тренується у ковельського тренера Анатолія Мілехіна, стала срібною призеркою чемпіонату Європи з вільної боротьби серед жінок, який днями відбувся у Бухаресті (Румунія).

Лілія Горішна виступала у вазі до 53 кг. У фіналі вона поступилася росіянці Стальвірі Оршуш 3:13. А на шляху до фіналу перемогла француженку Тетяну Деб’єн, норвежку Сілію Кіппернес та Джессіку Блашку з Нідерландів 6:1.

23-річна випускниця Львівського училища фізичної культури на своєму рахунку має чимало спортивних досягнень. Зокрема, вона є дворазовою чемпіонкою Європи серед молоді, володаркою Кубка України, чемпіонкою України. Віднедавна вона бере участь у змаганнях у віковій категорії серед дорослих та представляє Волинську область і місто Ковель зокрема.

Лілія Горішна представниця Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності, майстер спорту України міжнародного класу, член національної збірної України. Як повідомив її тренер-викладач, Заслужений тренер України Анатолій Мілехін, спортсменка рік тому стала мамою - народила донечку, та уже встигла відновити свої сили і здобути таку вагому нагороду на чемпіонаті Європи.

Враховуючи високий результат, Лілію відібрано для участі у ІІ Європейських іграх, які відбудуться в Мінську (Білорусь).


#ВільнаБоротьба #Спорт

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельчанка Юлія Ткач отримуватиме фінансову підтримку від Львівської міськради на підготовку до Олімпійських Ігор

Ковельчанка Юлія Ткач отримуватиме фінансову підтримку від Львівської міськради на підготовку до Олімпійських Ігор
Нині чемпіонка світу з вільної боротьби разом з сім'єю мешкає у Львові і уже понад 12 років представляє Львівщину на всеукраїнських змаганнях та Україну на турнірах світового рівня.